SAT Tomasz Sromek

Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

Producenci

Wysyłka i dostawa

 

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
 2. Do wartości zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które ponosi Klient i o których wysokości Klient jest informowany w chwili zawarcia umowy.
 3. Zamówienia można składać całą dobę, jednak realizacja zamówień odbywa się w godzinach pracy tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.00
 4. Zamówienia które zostaną złożone po godzinie 16.00 traktowane będą jako zamówienia złożone następnego dnia roboczego.
 5. Wysyłka zamówień, które zostaną opłacone przelewem tradycyjnym następuje po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Sklepu.
 6. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się transportem własnym (na terenie Nowego Sącza) lub przesyłką kurierską. Towary nabyte na stronie sklepu wysyłane są do Klienta za pośrednictwem przewoźnika wybranego przez obsługę sklepu.
 7. Informacje dotyczące kosztów dostawy:

a)       Dostarczanie przesyłek na terenie Nowego Sącza:

 • Odbiór osobisty możliwy jest w godzinach 6.30 - 16.00 od poniedziałku do piątku, w soboty od 6.30 - 11.00 w siedzibie firmy na ul. Stramki 8 w Nowym Sączu.
 • Zamówienia powyżej 100 zł na terenie Nowego Sącza dostarczane są bezpłatnie w godzinach od 9.00 do 14.00

b)      Rodzaje wysyłek:


Rodzaj Dostawy

Przedpłata

Pobranie

Kurier

18 zł *

23 zł *

Nowy Sącz

0 zł

0 zł


* Dotyczy jednaj paczki o standardowych rozmiarach ( wys. + dł + szer. < 300 cm )
 i wadze do 30 kg.

c)       W przypadku gdy nie będzie możliwości wysłania zamówionych produktów w jednej standardowej paczce, klient zostanie poinformowany mailowo lub telefonicznie o dodatkowych kosztach dostawy. W takim wypadku klient może odstąpić od umowy. 

d)      Istnieje możliwość wysyłki paletowej, bądź paczki niestandardowej, jednak w takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia kosztów dostawy.

e)      Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki o czym Klient zostanie uprzednio poinformowany, a w przypadku braku zgody, Klient może odstąpić od umowy.

 1. Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 5 dni roboczych.
 2. W przypadku płatności przedpłatą w formie przelewu bankowego, czas realizacji zamówienia uzależniony jest od otrzymania potwierdzenia zaksięgowania środków na rachunku Sprzedawcy i ulega odpowiedniemu wydłużeniu o ten okres.
 3. W przypadku gdy zamówionych towarów brak w magazynie, nastąpi wydłużenie czasu oczekiwania, o czym Kupujący zostanie powiadomiony. W razie braku zgody na wydłużenie czasu oczekiwania na zamówiony towar Klient może odstąpić od umowy.
 4. Klient informowany jest poprzez pocztę elektroniczną o stanie realizacji zamówienia.

Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany przy składaniu zamówienia adres e-mail potwierdzenia zamówienia oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku paragonu lub faktury VAT.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty
Czas generowania: 2.2716s